قديم 06-24-2010, 07:08 AM   #1
-||[عضو VIP]||-
 
الصورة الرمزية Delirium Female
 
تاريخ التسجيل: Jan 2010
المشاركات: 5,519
معدل تقييم المستوى: 17
Delirium Female will become famous soon enough
افتراضي מאת האשם מוחסין


السلام عليكم

حبيت أترحم موضوع في القسم السياسي

وطبعا هااادا رابط الموضوعبقلم الصحفى والاعلامى محسن هاشمמאת האשם מוחסין


הישראלי נעצר על אונס של בנותיו פעם בחמש שנים

משטרת ישראל עצרה גבר ישראלי רגיל אונס של חמש בנות במשך שנים רבות, והפך אותם למין הפילגשים של אביהם, אשר אמור להיות מואשם בעניינים שלהם יותר מכל.
והחליט על אחת מבנותיו כדי לשבור את השתיקה ואת התלוננו במשטרה, והשוטרים עצרו מיד ההורה בגיל 60 שנים, זיהה את אביו מעשים מבישים, ומחליט להאריך את מעצרו עד תום החקירה.
בתו של תלונה במשטרה, כי אביה נהג לאנוס אותה מאז היתה בת חמש, ואת המשטרה עולה כי אישים ידועים אביה ברמה המקומית.
על פי מידע ראשוני, האב נהג לאנוס אחת מבנותיו במשך יותר מעשר שנים, התאמן גם עם בנותיו Ofla מבישה ארבעת האחרים.


היה מצפון למסגד של פלסטין על מעשי חבלה

מצפון למסגד של מעשים פלסטין חבלה, שבו על פי אל אקצה קרן לעצור את מורשת יום 9 יוני כי קיצונים יהודים שתקפו מסגד ביעור הכפר הירקן של חיפה, שבו סיסמאות צבועות בספריי עברית, וקרא להשמדתה של המסגד.
זה היה אמר סיסמאות ולפיה המסגד היה "מוכן ההריסה" ו "תפרוץ מלחמה של יהודה ושומרון", בגדה המערבית, ואת התג "מחיר", ביטוי שנועד לתקוף את המתנחלים על ידי פלסטינים ורכושם כנקמה על ההגבלות שהוטלו על ידי הצבא הישראלי על המתנחלים.
התקפות אלה באים בין האיומים גדל הסלמה אווירה של עוינות וגזענות נגד ערבים ומוסלמים לעבר ישראל, ואילו מנהיגי המיעוט הערבי נתון הטרדה, איומים, בגלל תמיכתם ספינות סיוע אשר היו בדרכם לרצועת עזה חיל הים הישראלי עצר במים בינלאומיים.

התעללות .. אותה מערכת יחסים רומנטית בין זכר ונקבה בכירים לבלבל את המכשיר "בית

רדיו ישראל דיווחו על הראש הרשמי של השב"כ "השב"כ", הורה יובל דיסקין, ראש אחד האיברים של חופשת לצאת החשד נאלץ לנהל רומן עם עובד עובד בשב"כ עצמו לנצל את מעמדה כדי לשדרג בניגוד הנכסים המשמשים. הוא חשוד גם לו להיות התעללות על ידי בעלה של חבר הצוות שעובד בתורו, ישראל השב"כ "השב"כ". רדיו ישראלי אמר כי שירות המדינה הלשכה יש לחקור את המקרה, שבו חשף אמש, ערוץ עשר הטלוויזיה, חושב הישראלי לאפשרות של פינוי הראשי של המשרד צעדים משמעתיים נוספים נגדו.

מחצית העובדים בישראל בה, הטרדה מינית

הראה מסמך חדש לקראת הדיון במסדרונות הכנסת, כי כמעט מחצית מהנשים בישראל הן קורבנות של הטרדה מינית במקום העבודה במהלך השנה האחרונה.
החוקר הסביר צ 'ילה לוי של מרכז המחקר של הכנסת, כי הנתונים לא מדויקים, מזהיר כי התופעה היא הרבה יותר מזה, שים לב כי מסמך זה יידון היום בכנסת
ראוי לציין כי משטרת ישראל פתחה 3203 תלונות הקובץ על ידי נשים רבות נתון הטרדה מינית במקום העבודה, לרבות תלונה 1477 דיברו על מעשים נתעבים של אלימות בכוח, ו 485 בגלל שערורייתי, ו 241 המקרה בדבר הטרדה מינית.

בשנת 2009, המשטרה פתחה 362 תיקים על התעללות מינית במוסדות חינוך, 33% אירעו גני ילדים ובתי ספר יסודי, ו 58% התרחשו הספר התיכוניים נמוך.


التوقيع
اضغط هنا لتكبير الصوره
يآآآآآ رب تشفي والدة دنيآآ المشاعر

اضغط هنا لتكبير الصوره
فراق أحبتيُ گمُ هز وجديٌ .
وحتيُ لقآءهمُ سأظلْ أبگيُ .اضغط هنا لتكبير الصوره

التعديل الأخير تم بواسطة Delirium Female ; 06-24-2010 الساعة 07:19 AM
Delirium Female غير متواجد حالياً   رد مع اقتباس
قديم 06-24-2010, 07:13 AM   #2
-||[عضو VIP]||-
 
الصورة الرمزية Delirium Female
 
تاريخ التسجيل: Jan 2010
المشاركات: 5,519
معدل تقييم المستوى: 17
Delirium Female will become famous soon enough
افتراضي


ישראל לא יימלט מעונש הפעם

ש - במידה כלשהי לתרום לאירוע התקיפה הישראלית על השייטת "חופש" לאחות את הקרע ואת הסוף החלוקה הפלסטיני הפנימי, במיוחד כאשר הנשיא אמר בנאומו כי התגובה הפלסטינית להתקפה זו תהיה בודדה?
C - כמובן זה מה שצריך לקרות, אבל לא מספיק רק לדבר על זה, או לנבא את ההתרחשות ואת האופטימיות, אך יש לעשות זאת באופן אינטנסיבי כדי להשיג את זה. לאור האירוע הפלילי, התקיפה הישראלית על "צי חופש" הוא ציון דרך העולם לאחר הפיגוע הזה לא יהיה אותו דבר לפני תשנה דברים רבים לפרוץ את המצור על עזה מה ישראל עשתה. זה צריך לעבוד המאמץ יש להשקיע את האירוע לטובת העניין הפלסטיני, במיוחד את נושא האחדות הלאומית הפלסטינית.
ש - אתה מתחיל עם צי "חירות" ולאחר מכן הספינה רחל קורז איך אתה מסביר את עמדתה של ישראל או מה הניתוח שלך של פרקטיקות הישראלית ומצד שני, באיזו מידה פרקטיקות אלה כדי להחליש את עמדת הנשיא, מחמוד עבאס, ביחס למשא ומתן העקיף?
C - העמדה הישראלית היא עמדתה של שחצנות של הכוח לרעת תמיד Bmmarcea. אין הסבר אחר, כי הישראלים חושבים שהם יכולים לעשות שום דבר ולא לעשות שום דבר בניגוד לחוק הבינלאומי ובניגוד לכל הנורמות הבינלאומיות המקיפים את הכיבוש של העם האחר והתמודדות עם אזרחים במדינות הכבושות. כל Aydosh ישראלים את רגליהם ללא עונש ממשי עד Alanz המצור הוא פשע מלחמה וסוג של המדליה של ענישה קולקטיבית, האסורה בינלאומית. לכן, את ההתנשאות של כוח, וכי התחושה של להיות מעל החוק היא Megolhm לעשות זאת, אבל הם עושים טעויות ובעיקר סוג זה של ממשלת ישראל כי לא עשויה להשתנות מטרותיה אך שונים בסגנון. זה הסגנון של קיצונים ישראלים הימין ובמיוחד הממשלה הנוכחית היא ממשלה יותר ימנית בהיסטוריה הישראלית פועלים באופן מניח שהם מסוגלים לעשות שום דבר בלי להיות נתון העונש. זה לא יחזור על עצמו ולא יהיה את התוצאות, כפי שישראל רוצה. אני חושב שהעם הפלסטיני ירוויחו תוצאה של מה שקרה מו"מ עקיף או ישיר הם בעצם קשורים היתרות בין כוח ואני חושב שזה צי "חופש" תרמו לשיפור תפקידנו המעצמות כי לא רק את מספר תותחים, מטוסים ופצצות אטום, אלא לכלול שיקולים על תפקיד שחקנים בינלאומיים ואינטרסים של מפלגות אלה שזורים זה בזה. הנה, אני חייב לציין את מערכת היחסים החדשה בין טורקיה לישראל, טורקיה כבר בעל ברית מרכזי של ישראל צבאיים ושדות אבטחה בנוסף האזורים פוליטיים וכלכליים. האם לשנות את היחסים גם עם אירופה, אמריקה ואפילו מדינות ערביות שחתמו על הסכמי פיוס עם ישראל, כל עוד ישראל מחויבת כולל בתוך כישלון אובמה לנשיא מדינת ישראל את פעילות ההתנחלות, במיוחד בירושלים בתקופה זו יכול להמשיך יכול לשאול על השולחן, הזכויות שלנו זיהה את בכל רחבי העולם, ואני חושב שמה שקרה לא משפיע עמדתנו במשא ומתן.
ש - הרשו לי להתחיל מהמקום שבו אתה נותר לגבי יחסי ישראל - טורקיה ברור מן ההשלכות של האירוע חל שינוי במצב בינלאומי בו שראינו הסולידריות הערבית עם העמדה הטורקית. האם אתה חושב כי בין השינויים יגיעו לטורקיה תפקיד פעיל יותר בכל הנוגע לעניין הפלסטיני וגישור בין ישראל לבין הרשות הפלסטינית ואפילו בין פתח לחמאס?
C - בין ישראל לבין ספק שזה בגלל העוינות היא צמצמה את היכולת של טורקיה לתווך, אך הגדילה את הכוח להשפיע. העניין יכול להיות שונה אם ישראל דחף את מחיר כבד כדי להחזיר את הידידות של טורקיה, כי זה לא קרה. ממשלת נתניהו היא כי הממשלה לא יכולה לעשות זאת. זה תפקידה של טורקיה יגדל ביחסים ערבי הערבי הפלסטיני פלסטיני תגביר את תפקידה של טורקיה ביחסים בין ישראל והפלסטינים - אך הוא עשוי להיות מוגבר ההשפעה הטורקית בין אלמנטים של הכוח באזור.
ש - יש מידע על ביקור של קרוב של הנשיא מחמוד עבאס, ברצועת עזה, את תוקפו של מידע זה, ומצד שני הוא ייסע לוושינגטון, ביצוע סדרה של המלצות והודעות אובמה. אתה יכול לתת לנו קצת פרטים?
C - בנקודת ההתחלה כי הנשיא יתחיל את ביקורו בוושינגטון, יבקר בטורקיה, אמר, בהתייחסו לתפקיד החדש של ההכרה הטורקית הפלסטיני של הכרת תודה לטורקיה על מה שקרה, שהוא גם ניסיון לתמוך את תפקיד טורקיה להגדיל את תמיכתה אותנו ואנחנו צריכים התפקיד הטורקי. ביקור זה גם מסומן פוליטית שאף אחד לא יכול לוותר על התפקיד של ארה"ב, אשר כופה את נוכחותה באזור ואף אחד לא שולל את האפשרות תפקיד חיובי יותר של הנשיא אובמה, אשר לא היה ברור, ולקח הרבה זמן עד היסודות הראשונים נוצרו. ומה יהיה על הנשיא אבו מאזן, את הדרישות הפלשתינית כי אנו נשארים מחויבים וכן ליצירת שלום צודק, הקמת מדינה פלסטינית עצמאית על גבולות 1967 ואת ירושלים כבירתה כדי לפתור את בעיית הפליטים פתרון הוגן יהיה לקדם את הנשיא אובמה בנוסף מנסה לפתח את עמדת הנשיא האמריקני כדי להגיע למטרה זו. אז אני חושב שהביקור בא בזמן הנכון, במיוחד אחרי הירידה נתניהו להיפגש עם הנשיא אובמה, ולא לחזור לתל אביב לאחר התקרית, "צי של חירות."
ש - האם הרשות תעמוד בחיבוק ידיים מול המתקפה הישראלית? האם ישראל יבצע הולקו גם הפעם או שמא ישנם צעדים ברמה הבינלאומית להפסיק את ההתקפות הישראליות, אשר הגיע לכל היותר בהתקפה על זרים


التوقيع
اضغط هنا لتكبير الصوره
يآآآآآ رب تشفي والدة دنيآآ المشاعر

اضغط هنا لتكبير الصوره
فراق أحبتيُ گمُ هز وجديٌ .
وحتيُ لقآءهمُ سأظلْ أبگيُ .اضغط هنا لتكبير الصوره
Delirium Female غير متواجد حالياً   رد مع اقتباس
قديم 06-24-2010, 07:15 AM   #3
-||[عضو VIP]||-
 
الصورة الرمزية Delirium Female
 
تاريخ التسجيل: Jan 2010
المشاركات: 5,519
معدل تقييم المستوى: 17
Delirium Female will become famous soon enough
افتراضي


סולידריות?
C - לא בישראל ולא יברח הפעם. כי העולם לאחר האירוע הוא לא העולם לפני האירוע יהיה במעמד הבינלאומי ואת המיקום של הלחץ האמריקני על ישראל ועל מה שקורה עכשיו זה משהו חיובי, את האבולוציה של עמדת ארה"ב, גם אם איזה דבר, דוחה את האמריקנים ב Blackberry הראשון התקרית והודיע אז לאחר פגישה של מועצת הביטחון של האו"ם כי ישראל תחקור והם האמינו זה שינה את המצב גם עכשיו, בו ניתן להקים ועדת חקירה בינלאומית של התקרית. אין עמדה ברורה לשבור את המצור המוטל על עזה. האם יש עונש חמור יותר על ישראל יותר מזה? Macetkhvh זה בימים הקרובים. אנו רואים כעת בטורקיה ובמדינות רבות באירופה, מוכן לתבוע את פקידי הישראלי ללכת לבית הדין הבינלאומי של פיות, כפי שיש הסכמה בינלאומית כי הפשע הזה לא יכול להימשך ללא עונש. אפילו בתוך ישראל, בני אדם הפגינו אתמול במחאה על הפשע הזה. אנחנו בדרך כלל גישה חיובית זה לא פשע, אבל ישראל אימצה סגנון של מאבק עממי על צורותיו השונות ו להתקדם בגיוס תמיכה בינלאומית במאבק הזה.

כוחות צה"ל להרוג 4 צוללנים פלסטינים מול חופי עזה

הרדיו הישראלי הודיע ב -7 ביוני, כי כוחות חיל הים הישראלי Alcolmndoz 4 פלסטינים נהרגו מול חופי עזה, אמרו כי הם לבשו חליפות צלילה והם היו בדרכם לישראל כדי לבצע פיגוע טרור.
מקורות צבאיים ישראליים אמרו, כי אלמנטים של חיל הים סיכלו בערך בשעה 04:30 ניסיון חדירה על ידי קבוצת חמושים פלסטינים שהיו בדרכם לישראל בספינה חליפות צלילה, אחרי שהם פתחו באש על כוחות ישראלים.
מצדה, מקורות רפואיים פלסטיניים הודיעו על הריגתם של 4 פלסטינים ירו תותחים ישראלים מחופי במרכז רצועת עזה. אמר ד"ר Muawiya Hassanein, מנהל אמבולנס חירום ברצועת עזה ו 4 שהידים פלסטינים הגיעו אל אקצה החולים בדיר אל בלח שחר, המציין כי ארבעה בני אדם נורו למוות על ידי ספינות תותחים ישראלים מחופי למחנה הפליטים שבמרכז רצועת עזה.
פורסם על ידי איבראהים מוחסן עבדל חמיד, ב 08:35:00 PM 0 תגובות
זהו תפקידה של איראן
איראן מצהירה על נכונותה להעניק ליווי צבאי לשיירות של שלום וחירות עזה
מאת האשם מוחסין
"אמר עלי שיראזי, נציגו של מנהיג איראן, האייטולה עלי חמינאי, המהפכה האסלאמית כוחות המשמר של האליטה האיראנית משמרות המהפכה הוא מוכן לספק ליווי צבאי על ספינות מטען כי הניסיון לשבור את המצור הישראלי על רצועת עזה.
סוכנות הידיעות "מהר" ביום ראשון, יוני 6 עבור שירזי, שאמר כי "הכוחות הימיים של איראן האסלאמית משמרות המהפכה על המתנה עם כל היכולות שלה ואת היכולת לשמור על שיירות של שלום, חופש לעזה".
הפקיד אמר "אם המנהיג העליון הוציא צו בעניין זה, כוחות הצי של משמרות המהפכה האסלאמית תעשה כל שביכולתה על מנת להבטיח את הספינה", והוסיף כי "חובתה של איראן להגן על אנשים חפים מפשע ברצועת עזה."
ראוי להזכיר בהקשר זה, כי ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע כי ישראל תמשיך למנוע הגעה של ספינות אל החוף, ולמנוע את הקמת "נמל איראני בעזה." הוא ציין גם כי ישראל האשימה את אירן באספקת החמאס, השולט בעזה נשק.


שיחות ישראל להקל את המצור על עזה

יצחק הרצוג קרא לשר העבודה והרווחה בממשלת ישראל ביום ראשון, יוני 6 כדי להקל את המצור על עזה ואת החיפוש אחר חלופות להכנסת אספקה הומניטרית למגזר.
הרצוג אמר במהלך ישיבת הממשלה כי אחת החלופות כדי לאפשר פיקוח של סיוע הומניטרי להיכנס למגזר בנמל אל עריש במצרים.
הממשלה בפגישה ייעודי שנערך בראשותו של בנימין נתניהו, אל השרים קצרה על פרטי התקיפה של הצבא הישראלי על צי של חופש.
פורסם על ידי איברהים עבדל חמיד מוחסין


מדוע צי לרעה של החופש?

מדוע ישראל פעלה זו אכזריות עם צי של חירות? תוכלו להגביר את המצור על עזה, או אם הוא יזוז כדי לבטל? אתה מלכודת לישראל חתמה הזכויות שלי ועל המוח בתקשורת מראש? מהן ההשלכות הפוליטיות של האירוע עבור ישראל עושה יגרום לחסימת הישראלי פלסטיני במכרז משא ומתן?
מידע על הנושא:
Osfraaatarad הכוחות הישראליים משימה מיוחדת "שיירת חופש", שהיתה בדרכה לעזה להרבה קורבנות בין ההרוגים והפצועים, והרים גל של זעם הגינוי של מספר מדינות. עדיין לא ברור הסיבות חומרת מטופלים על ידי הצי הכוחות הישראליים של חירות במים בינלאומיים. החששות שהביעו גורמים ישראליים על נוכחות אפשרית של כלי נשק על אוניות שכר על ידי פעילי "חופשי בעזה", אך החששות אינם לעמוד במבחן. ברור כי ממשלת נתניהו היא מחפשת בכל האמצעים בכל מחיר כדי למנוע את היציאה של פסק הדין תנועת החמאס ברצועת עזה, בידוד מדיני. Ohz לשפוך אור על המציאות כדי לאפשר גישה ישראל כמה משלוחים רצועת עזה בסירובו לאפשר לפעילים, זכויות האדם הבינלאומי ארגונים אירופאים הפרלמנטרים ואפילו כמה אינטלקטואלים אמריקנים להיכנס לרצועה, למרות החמאס למעשה פעל בשנה וחצי שביתת נשק היא הכריזה. ולהימנע ההפגזות לשטח ישראל באמצעות רקטות, אבל עובד לשכנע אחרים הפלגים הפלסטיניים החמושים ברצועת עזה מבוססת לא להיות מופגז.
בהתחשב במספר הגדול של הקורבנות צפוי להסלים התנגדות שערורייה "שיירת חופש" לרמה הרבה מעבר למסגרת של תקרית בינלאומית חד צדדית. מומחים מעריכים כי ישראל עומדת לא רק ביקורת, אך תביעות רבות שהובאו על ידי מדינות נגד אזרחים שלהם נהרגו או נפצעו באירוע, לרבות מדינות אירופיות. וכך זה יהיה קשה יותר לתל אביב, אחרי מה שקרה, כדי להצדיק את קיומה של המצור הבינלאומי שהוטל על עזה.
פורסם על ידי איברהים עבדל חמיד מוחסין 17:11:00 0 תגובות
מצחיק תראו את היהודים
עלייתה של 3% של תלונות על אונס
מאת מוחסין האשם
/ זה היה עולה מן הנתונים שהוגשו על ידי האיחוד לסייע לנכים מרכזים תקיפות מיניות חיובית, חלה עלייה 3.4% בפיגועים נגד ילדים ובני נוער עד גיל 18 שנים, וכן עלייה של% יותר מאשר 3 במקרים של אונס ואונס ניסו, לעומת 2008.
וגם חשף נתונים לרגל ליד המודעות למניעת הטרדה מינית במקום העבודה, שייערך בכנסת בשבוע הבא, והיא כוללת ועדות שונות, סדנאות למניעת הטרדה מינית בעבודה על חברי הכנסת.
וגם קיבל מרכזי הסיוע בשנת 2009, כ - 35 תלונות כלליות, כולל 7594 תלונות חדשים, ואת היחס של 87% בתלונות על תלונות ידועים התוקפנים המתלוננים, רמת ידע שונה, ועל 46.7% של הנזק דיווח בביתו של הקורבן.
מתברר מהנתונים, כי 66.4% מכלל הדוחות המרכזים הם הפרות מינית, עד גיל 18 ו 43.5% היו על אונס ואונס ניסה.
נמצא כי 23.4% מהדיווחים היו על גילוי עריות, ו 16.9% היו הטרדה מינית, בנוסף לשיעור של 28% בלבד של המתלוננים למרכזי עשו תלונה במשטרה, לעומת 31% בשנה שעברה.
הדולר המשיך לעלות דיווחים על התעללות מינית על ידי 21% בהשוואה לשנה שעברה, המשיך את קצב עליית דוחות של תקיפות מיניות על קטינים, מקרים של אונס.
מיכל רוזן 'המנהל הכללי של האיחוד ":" עלייה זו מציינת כי ילדים ובני נוער בסיכון משמעותי של תקיפה מינית ".


التوقيع
اضغط هنا لتكبير الصوره
يآآآآآ رب تشفي والدة دنيآآ المشاعر

اضغط هنا لتكبير الصوره
فراق أحبتيُ گمُ هز وجديٌ .
وحتيُ لقآءهمُ سأظلْ أبگيُ .اضغط هنا لتكبير الصوره
Delirium Female غير متواجد حالياً   رد مع اقتباس
قديم 06-24-2010, 07:21 AM   #4
-||[عضو VIP]||-
 
الصورة الرمزية Delirium Female
 
تاريخ التسجيل: Jan 2010
المشاركات: 5,519
معدل تقييم المستوى: 17
Delirium Female will become famous soon enough
افتراضي


ישראל לא יימלט מעונש הפעם

ש - במידה כלשהי לתרום לאירוע התקיפה הישראלית על השייטת "חופש" לאחות את הקרע ואת הסוף החלוקה הפלסטיני הפנימי, במיוחד כאשר הנשיא אמר בנאומו כי התגובה הפלסטינית להתקפה זו תהיה בודדה?
C - כמובן זה מה שצריך לקרות, אבל לא מספיק רק לדבר על זה, או לנבא את ההתרחשות ואת האופטימיות, אך יש לעשות זאת באופן אינטנסיבי כדי להשיג את זה. לאור האירוע הפלילי, התקיפה הישראלית על "צי חופש" הוא ציון דרך העולם לאחר הפיגוע הזה לא יהיה אותו דבר לפני תשנה דברים רבים לפרוץ את המצור על עזה מה ישראל עשתה. זה צריך לעבוד המאמץ יש להשקיע את האירוע לטובת העניין הפלסטיני, במיוחד את נושא האחדות הלאומית הפלסטינית.
ש - אתה מתחיל עם צי "חירות" ולאחר מכן הספינה רחל קורז איך אתה מסביר את עמדתה של ישראל או מה הניתוח שלך של פרקטיקות הישראלית ומצד שני, באיזו מידה פרקטיקות אלה כדי להחליש את עמדת הנשיא, מחמוד עבאס, ביחס למשא ומתן העקיף?
C - העמדה הישראלית היא עמדתה של שחצנות של הכוח לרעת תמיד Bmmarcea. אין הסבר אחר, כי הישראלים חושבים שהם יכולים לעשות שום דבר ולא לעשות שום דבר בניגוד לחוק הבינלאומי ובניגוד לכל הנורמות הבינלאומיות המקיפים את הכיבוש של העם האחר והתמודדות עם אזרחים במדינות הכבושות. כל Aydosh ישראלים את רגליהם ללא עונש ממשי עד Alanz המצור הוא פשע מלחמה וסוג של המדליה של ענישה קולקטיבית, האסורה בינלאומית. לכן, את ההתנשאות של כוח, וכי התחושה של להיות מעל החוק היא Megolhm לעשות זאת, אבל הם עושים טעויות ובעיקר סוג זה של ממשלת ישראל כי לא עשויה להשתנות מטרותיה אך שונים בסגנון. זה הסגנון של קיצונים ישראלים הימין ובמיוחד הממשלה הנוכחית היא ממשלה יותר ימנית בהיסטוריה הישראלית פועלים באופן מניח שהם מסוגלים לעשות שום דבר בלי להיות נתון העונש. זה לא יחזור על עצמו ולא יהיה את התוצאות, כפי שישראל רוצה. אני חושב שהעם הפלסטיני ירוויחו תוצאה של מה שקרה מו"מ עקיף או ישיר הם בעצם קשורים היתרות בין כוח ואני חושב שזה צי "חופש" תרמו לשיפור תפקידנו המעצמות כי לא רק את מספר תותחים, מטוסים ופצצות אטום, אלא לכלול שיקולים על תפקיד שחקנים בינלאומיים ואינטרסים של מפלגות אלה שזורים זה בזה. הנה, אני חייב לציין את מערכת היחסים החדשה בין טורקיה לישראל, טורקיה כבר בעל ברית מרכזי של ישראל צבאיים ושדות אבטחה בנוסף האזורים פוליטיים וכלכליים. האם לשנות את היחסים גם עם אירופה, אמריקה ואפילו מדינות ערביות שחתמו על הסכמי פיוס עם ישראל, כל עוד ישראל מחויבת כולל בתוך כישלון אובמה לנשיא מדינת ישראל את פעילות ההתנחלות, במיוחד בירושלים בתקופה זו יכול להמשיך יכול לשאול על השולחן, הזכויות שלנו זיהה את בכל רחבי העולם, ואני חושב שמה שקרה לא משפיע עמדתנו במשא ומתן.
ש - הרשו לי להתחיל מהמקום שבו אתה נותר לגבי יחסי ישראל - טורקיה ברור מן ההשלכות של האירוע חל שינוי במצב בינלאומי בו שראינו הסולידריות הערבית עם העמדה הטורקית. האם אתה חושב כי בין השינויים יגיעו לטורקיה תפקיד פעיל יותר בכל הנוגע לעניין הפלסטיני וגישור בין ישראל לבין הרשות הפלסטינית ואפילו בין פתח לחמאס?
C - בין ישראל לבין ספק שזה בגלל העוינות היא צמצמה את היכולת של טורקיה לתווך, אך הגדילה את הכוח להשפיע. העניין יכול להיות שונה אם ישראל דחף את מחיר כבד כדי להחזיר את הידידות של טורקיה, כי זה לא קרה. ממשלת נתניהו היא כי הממשלה לא יכולה לעשות זאת. זה תפקידה של טורקיה יגדל ביחסים ערבי הערבי הפלסטיני פלסטיני תגביר את תפקידה של טורקיה ביחסים בין ישראל והפלסטינים - אך הוא עשוי להיות מוגבר ההשפעה הטורקית בין אלמנטים של הכוח באזור.
ש - יש מידע על ביקור של קרוב של הנשיא מחמוד עבאס, ברצועת עזה, את תוקפו של מידע זה, ומצד שני הוא ייסע לוושינגטון, ביצוע סדרה של המלצות והודעות אובמה. אתה יכול לתת לנו קצת פרטים?
C - בנקודת ההתחלה כי הנשיא יתחיל את ביקורו בוושינגטון, יבקר בטורקיה, אמר, בהתייחסו לתפקיד החדש של ההכרה הטורקית הפלסטיני של הכרת תודה לטורקיה על מה שקרה, שהוא גם ניסיון לתמוך את תפקיד טורקיה להגדיל את תמיכתה אותנו ואנחנו צריכים התפקיד הטורקי. ביקור זה גם מסומן פוליטית שאף אחד לא יכול לוותר על התפקיד של ארה"ב, אשר כופה את נוכחותה באזור ואף אחד לא שולל את האפשרות תפקיד חיובי יותר של הנשיא אובמה, אשר לא היה ברור, ולקח הרבה זמן עד היסודות הראשונים נוצרו. ומה יהיה על הנשיא אבו מאזן, את הדרישות הפלשתינית כי אנו נשארים מחויבים וכן ליצירת שלום צודק, הקמת מדינה פלסטינית עצמאית על גבולות 1967 ואת ירושלים כבירתה כדי לפתור את בעיית הפליטים פתרון הוגן יהיה לקדם את הנשיא אובמה בנוסף מנסה לפתח את עמדת הנשיא האמריקני כדי להגיע למטרה זו. אז אני חושב שהביקור בא בזמן הנכון, במיוחד אחרי הירידה נתניהו להיפגש עם הנשיא אובמה, ולא לחזור לתל אביב לאחר התקרית, "צי של חירות."


التوقيع
اضغط هنا لتكبير الصوره
يآآآآآ رب تشفي والدة دنيآآ المشاعر

اضغط هنا لتكبير الصوره
فراق أحبتيُ گمُ هز وجديٌ .
وحتيُ لقآءهمُ سأظلْ أبگيُ .اضغط هنا لتكبير الصوره
Delirium Female غير متواجد حالياً   رد مع اقتباس
قديم 06-24-2010, 04:03 PM   #5
-||[قلم من ذهب]||-
 
الصورة الرمزية قمر وراكب همر
 
تاريخ التسجيل: Jun 2010
الدولة: مدينة الخيال
المشاركات: 114
معدل تقييم المستوى: 11
قمر وراكب همر is on a distinguished road
افتراضي


اضغط هنا لتكبير الصوره


التوقيع
اضغط هنا لتكبير الصوره
قمر وراكب همر غير متواجد حالياً   رد مع اقتباس
إضافة رد

أدوات الموضوع

تعليمات المشاركة
لا تستطيع إضافة مواضيع جديدة
لا تستطيع الرد على المواضيع
لا تستطيع إرفاق ملفات
لا تستطيع تعديل مشاركاتك

BB code is متاحة
كود [IMG] متاحة
كود HTML معطلة
Trackbacks are متاحة
Pingbacks are متاحة
Refbacks are متاحةالساعة الآن 02:35 PM.


Powered by vBulletin® Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
المقالات أو المشاركات أو الآراء المنشورة في شبكة منتديات برق بأسماء أصحابها أو بأسماء مستعارة لا تمثل بالضرورة الرأي الرسمي لشبكة برق بل تمثل وجهة نظر كاتبها.